Dobór koloru

dzieciece

dziecieceKolory butów, na jakich zakup się decydujemy jest bardzo ważne. Buty muszą współgrać z całością naszego ubrania. Muszą być dopasowane do stroju. Zwracamy na to uwagę. Dlatego też na odpowiednie okazje zakładamy odpowiednie buty. W swojej szafie powinniśmy mieć różne buty w różnych kolorach. Oczywiście uniwersalnymi kolorami są czarny i brązowy i często to właśnie takie buty kupujemy. Te pasują niemal do wszystkiego, do każdego stroju. Są jednak i tacy, którzy kochają kolory, w tym także i kolorowe buty. Takie kolorowe obuwie chętnie zakładamy wiosną, latem. Nosimy wówczas kolorowe ubrania i kolorowe buty jak najbardziej pasują do naszego stroju. Decydujemy się na zakup różowych trzewików, niebieskich półbutów czy pomarańczowych sandałów. A takich w sklepach jest naprawdę wiele. Musimy tylko odnaleźć te odpowiednie, które wpadną nam w oko, ale jednocześnie, które będą nam się podobały, które wydadzą nam się bardzo interesujące. Wiele z nas jest uzależnionych od kupowania butów. Widząc na wystawie takie, które nam się spodobają nie możemy oprzeć się i ich nie kupić.

Przymierzanie

Podczas zakupu butów najważniejsze jest ich dokładne przymierzenie. Nie ma chyba osoby, która buty kupowałaby w ciemno, bez przymierzania. Takie przymierzenie obuwia jest koniecznością. Chcemy mieć bowiem pewność, ze buty są odpowiednio dopasowane, że będzie nam się wygodnie w nich chodziło. Buty mamy na stopach przez cały dzień, często przez kilkanaście godzin. Nie możemy pozwolić sobie na to, by były niewygodne. A niestety zdarza się, że i takie niewygodne obuwie kupujemy. Czasami jednak o tym, że byty nie są tak wygodne, jak oczekiwaliśmy dowiadujemy się w trakcie chodzenia w nich. Dopiero wówczas możemy stwierdzić, ze upijają nas, są twarde, nieelastyczne, obcierają. Nikt z nas nie chce wracać do domu z pracy z opuchniętymi i obolałymi nogami. A bardzo często jest to skutek noszenia niewygodnych butów. Dlatego też konieczne jest dokładnie przymierzenie butów podczas ich kupowania. Często to już wtedy możemy ocenić komfort chodzenia w tych konkretnych butach. Nie wystarczy, że buty nam się podobają. Muszą jeszcze pasować na nasze stopy. fetch(); ?>

Related Post

buty ze skory

Męskie butyMęskie buty

Obuwie możemy podzielić na damskie i męskie. Damskich butów, ich rodzajów jest bardzo wiele. Buty dla kobiet są bardzo zróżnicowane. Mamy więc w czym wybierać. Nieco mniejszy wybór maja mężczyźni.

zimowe

Buty na zimęButy na zimę

Zimowe buty powinny być przede wszystkim dobrej jakości. Warunki zimowe są trudne. Czasami zaskakują nas siarczyste mrozy, ślizgawice, opady. Musimy w odpowiedni sposób się ubierać, zabezpieczać przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.