Buty dziecięce profilaktyczne

buty

W butach chodzimy wszyscy niezależnie od wieku czy płci. Dlatego też chodzimy do sklepów z obuwiem, by takie buty kupić. Często największy problem mamy z zakupem butów dla dzieci. Zakupy z dzieciakami nie należą do łatwych – zwłaszcza wówczas, gdy mamy zamiar kupić im buty. Najtrudniejsze jest dobranie właściwego rozmiaru. Dzieci nie zawsze potrafią określić czy but jest wygodny, czy jest dopasowany, czy dobrze się w nim chodzi. Dlatego rodzice muszą w wielu przypadkach liczyć na swoje wyczucie, swoją intuicję. Buty dziecięce są dosyć drogie.
Zazwyczaj cena ich nie różni się od ceny butów dla dorosłych. Dzieci w butach chodzą zazwyczaj sezon. Szybko niszczą swoje obuwie, wyrastają z niego. Stopy dzieci rosną szybko. Dziś kupione buty za rok okażą się za małe. Dlatego też bardzo często musimy kupować buty naszym pociechom. Nie warto jednak kupować wielu par butów naszym dzieciom. Nie zdążą ich nawet zużyć. Czasami okazuje się, ze dziecko w butach wyszło zaledwie kilka razy. Z czasem okazuje się, że są już za małe.

Świetne buty Emel

butyDobrze dopasowane buty dla dziecka to bardzo ważna kwestia. Dzięki nim rozwój stopy przebiega prawidłowo, co ma ogromne znaczenie dla dalszego życia malucha. Warto, więc kupować najlepsze produkty, takie jak buty Emel. To jedyne dziecięce obuwie, które jest produkowane ręcznie. Żadne skomplikowane maszyny nie biorą udziału w procesie montażu.

Dzięki temu każdy element jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Co równie ważne, buty powstają ze skóry, selekcjonowanej przez właścicielkę firmy. Każda para butów Emel jest wykonywana na kopycie przygotowywanym przez producenta. To wszystko sprawia, że każdy rodzić może bez obaw wybrać to obuwie dla swojej pociechy. Dzieci z pewnością będą zadowolone.

Pożądane cechy bucików to:
– odpowiednia szerokość w okolicy palców
– zapiętki usztywnione, wspierają prawidłowy rozwój stópek
– przystosowane do nauki chodzenia ( pierwsze kroczki )
– wykonane ręcznie
– podeszwa miękka, antypoślizgowa i bieżnikowana
– zastosowano materiały najwyższej jakości
– sznurowane
– cholewka wykończona miękkim kołnierzem, wypełnionym pianką

Więcej przeczytasz na stokki.pl.

Related Post

sandaly

Tanie butyTanie buty

Są ludzie, którzy kuszą się na zakup butów tanich, których cena jest niska. Nie zawsze jednak wiemy, ze tanie buty bardzo często kojarzą się z tandetą, niską jakością – i

buty

Buty dziecięceButy dziecięce

Większość sklepów obuwniczych w swojej ofercie posiada także buty dziecięce. Mogą to być buciki już od najmniejszych rozmiarów, które przeznaczone są dla kilkumiesięcznych dzieci. Oczywiście nie sposób jest nie spojrzeć